Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výkec

20. 6. 2009

Dneska byl únavnej den.

Vstanu v 11, respektive sem vzbuzena babičkou. Za to sem ale docela ráda, protože se mi zdál divnej sen.  Tak teda snídám, zavolá mamka(která je mimochodem opět v nemocnici=sem u babičky). Popovídáme si a jdu se omejt.

V koupelně se meju, 3x mi tam vleze babička, to na naší rodině nesnášim, nikdy nemám soukromí v koupelně.

Vylezu z koupelny v županu a přihasí si to ke mě bábi, že mám oškrátbat brambory...tak teda jen v županu venkku škrábu brambory. Doškrábu a du se konečně namazat a oblíct.

Obleču se a du na komp. Tam...kupodivu...nikdo. Brouzdám po SB a když se rozhodnu koukat na Twilight, napíše mi jedna holka(ne Klapčo, tim nemyslim tebe...ani náhodou)..mluvim s ní teda o ničem, načež se pak omluví, že musí jít.

Když se teda opět rozhodnu sledovat ten film, příjde sestra, že se máme balit a jít na dětskou oslavu, kterou sem musela podstoupit, abych dostala spacák na výlet.

Vyjdem, zásobený něčim sladkým jako dárkem. A co se nestane? Potkáme psa, kterej se ke mě přitulí(bez problému, já psy ráda) a pak se o mě otře hubou, takže já po ujití pěti metrů od domu mám ráno čistý džíny oslintaný.

Dojdeme ke strejdovi...tam samý děcko 1-8 let. Řvou jak na lesy, už teď se bojim. Předáme dary a du za strejdou, kterýho sem dlouho neviděla. Povídáme, vyfasuju dort a pití.

Pak tak nějak jdu za babičkou, kde vyfásnu nánovku a dvě palačinky.

Po snězení si sednu na houpačku, zlehka se puhupuju a dělám bubliny. Přijde tam malá holčička a praská je(mělá krásný, UKEovský oči). Tak teda foukám, učím jí foukat.

Pak se dělá maso...dostanu. Jsem polita dresingem...bezva. Pak se snažim přesvědčit sestřenku, aby jedla, že jinak nebude moct běhat. Rozmachuje  se kolem sebe rukama, praští mě a jogurt vyleje na sebe. Bezva, utírám to z ní.

Pak mi vrazej další palačinku, ta už mi moc nejede, ale co mám dělat? Soukám to do sebe, načež si děda vesele kydne čokoládovou zmrzlinovou polevu na rohlík.

A je to tady...zvedá se mi kufr. Ustojím to.

Utěšuju se, že za chvíli deme domů. Natáhnu se na lavičku a...no ne, jaké překvapení, mám nohavici v čokoládové polevě. Vybodnu se už na to.

Houpu holčičku s UKEovskýma očima, která si mě nejak oblíbila.

Pak se naše "party" začíná rozpouštět. UKE holčička odjíždí, asi už ji neuvidím, bude se mi stejskat.

Moje sestra odmítá slézt z trampolíny. Výhružky, sliby ani rozkazy nezabíraj. Hajzlik je to. Když jí to řekne babička(druhá), sleze a já se na trampolínu konečně natáhnu. 
Pak si ke mě přijde. já ji "slušně" pošlu do příslušných míst. Kopně do mě  vyleje mi bublifuk na kalhoty. Ubohé džínešky, ty toho dneska prožily. Od strýčka si převezmu spacák s připomenutím : "Nepočůrej mi ho." Někdy je asi všechny zavraždim.

Nasedáme do auta - další zážitek - řídí babička. Na tachometru 50, v očích smrt.

Vysadí nás u zatáčky a my těch 100 mětrů dem pěšky. Nesu si svůj spacáček a co se nestane? Moje sestřička mi ho poleje bublifukem.Tlem se na mě jak debil a říká: "Já nechtěla."

Seřvu ji a odkráčim nahoru k tetě do pokoje, kde sem se napíchla ne net. zapínám notes, uklidňuju se a příjde již zmiňovaná sestra a ptá se jménem babičky, o si dám(k jídlu).

Samozřejmě, že nic nechci, tak de zas pryč. Po chvíli přijde babička a ptá se, jestli si dám bublaninu a čaj. Oznámim, že budu ráda, když se před pondělním výletem nasnídám.

Du na e-mail, kde se dozvim, že jelikož mám mamku ve zdravotnictví, mám sehnat lékárničku. Super, mamka je v nemocnici, talže v neděli budu shánět lékárničku. BEZVA.

KONEČNĚ SE DOSTÁVÁM K TERKIC NA BLOG A ČTU POVÍDKU PRO MĚ. No ne, mám mnohem lepší náladu...moc ti děkuju TERKIC.

 

Mimochodem, loučim se s vámi. V pondělí jedu na dvoudenní výlet a jelikož zejtra budu balit a shánět lékárničku, povídka, kterou sem vám v duchu slíbila nebude. jen pár obrázků.

Vaše Mono-chan.

PS: Děkuju, že jste mě vyslechli.

Obrazek

^__^

Tohle mi vždycky spraví náladu.

Pro méně zdatné angličtináře:

YAOI je jako normální romance, ale dívka má PENIS.(to by se líbilo Saiovi)

^__^ ^__^ ^__^

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

slashforever.blog.cz

(Kynara Nara, 21. 6. 2009 18:54)

Heh, nesnáším malý děcka psy a oslavy, asi bych na tvým místě umřela :-/. Nezávidím ti a snad bude líp

:-(

(Ella, 21. 6. 2009 15:51)

chudacku, vim presne jak ti bylo tohle se mi stava pokazde kdyz se sejde nas silena rodina ;-)

Chudinko!!!

(Klapča, 21. 6. 2009 11:28)

Chudinko!!! Bych se pozvracela xD a su ráda, že su to nebyla já, kdo tě odřízl od Twilinght :D

....

(terkic, 20. 6. 2009 23:47)

lol tak ten tvůj dnešní den vypadal spíš jako hororová story:D fakt mi tě je líto a sem ráda, že sem ti alespoň trochu spravila náladu:) a ten poslední obrázek je fakt skvělej a napadlo mě přesně to samý co tebe, myslim to s tim Saiem:D